Szyby kuchenne z nadrukiem UV

Nowy rok- nowy/nowa ja! A może nowy wystrój wnętrz? 

Nowy rok to świetna okazja, żeby zmienić coś nie tylko w sobie, ale również w swoim wnętrzu! Znudziły ci się tradycyjne płytki? Mamy na to rozwiązanie! Szyby kuchenne z nadrukiem UV świetnie będą pasować do twojego wnętrza!

Dlaczego warto wybrać „POS system”?

Jesteśmy firmą rodzinną, która na rynku jest od 20 lat. Nasze doświadczenie jest dużym plusem, ponieważ potrafimy dobrze doradzić, ale również nie boimy się podejmować nowych wyzwań. Naszym głównym celem jest to, aby nasz klient był zawsze zadowolony z efektów naszej pracy. 

Nasi specjaliści od druku dokładają wszelkich starań, aby druk był na jak najwyższym poziomie – estetyczny oraz wysokiej jakości.  

Wykonujemy również szyby z nadrukiem UV do łazienki lub do innych pomieszczeń. Żadne wyzwanie nie jest nam straszne. Pragniemy spełnić wszystkie oczekiwania klienta! 

Zalety drukowania na szkle:

Oczywiście nadruk UV na szkle ma pełno zalet o których powinniście wiedzieć, a oto kilka z nich:

  • wysoka jakość dzięki wysokiej rozdzielczości zdjęć,
  • dodaje charakteru w wystrojach pomieszczeń,
  • jest trwały oraz odporny na różne warunki atmosferyczne – szklane panele można wykorzystywać na zewnątrz,
  • nadruk jest bezwonny, dlatego można stosować wewnątrz pomieszczeń,
  • oddaje nasycenie kolorów, przez co nadruk jest wyrazisty, a nie przygaszony,
  • możemy nadrukować wszystko co nam się podoba- ogranicza nas tylko wyobraźnia,
  • panele szklane nie posiadają fug tak jak jest w przypadku płytek, dlatego są łatwiesze w utrzymaniu czystości.

Kilka dodatkowych informacji.

Należy pamiętać o tym, że możemy wykonać nadruk na szkle oraz innych materiałach (np. frontach meblowych) wszystko co da się narysować. Wykonujemy oczywiście również nadruki zdjęć, które pochodzą z waszym prywatnych galerii, jednak należy pamiętać, że takie zdjęcie musi być wysokiej jakości, aby wyglądało ładnie i estetycznie po wykonaniu nadruku.

Nasza firma wykonuje usługi solidnego nadruku UV na: frontach szafek, szklanych panelach, obrazach, zabudowach ściennych, blatach, witrynach, lustrach, elementach dekoracyjnych wewnętrznych oraz zewnętrznych oraz na każdym innym materiale lub wyrobie o płaskiej powierzchni (napisz do nas i dowiedz się czy wykonamy nadruk na twoim elemencie).