O NAS

0 m2

PRZESTRZENI PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWYCH

0 lat

DOŚWIADCZENIA

0

MASZYN PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWYCH

m

Jesteśmy firmą, która powstała z pasji do tworzenia nowych produktów oraz rozwijaniu swoich umiejętności. Nasi wykwalifikowani pracownicy podchodzą do każdej realizacji indywidualnie z dbałością o każdy detal, a czas pozwolił doskonale poznać jak przebiega profesjonalna obróbka tworzyw sztucznych. Poznajemy wiedzę na temat nowych technologii, a nasze programy projektowe pozwalają nam na tworzenie wyjątkowych realizacji.

 

Oferujemy w naszych usługach: cięcie oraz frezowanie tworzyw sztucznych, drewno-pochodnych lub innych, zajmujemy się także produkcją niepowtarzalnych nadruków na materiałach, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. Świadomość, iż nasze produkty dają wiele zadowolenia i uśmiechu naszych Klientów dajemy z siebie jak najwięcej by każdy element był wykonany prawidłowo. Terminowość realizacji jest dla nas podstawą długo terminowej współpracy, ponieważ od naszych realizacji zależy również sukces naszych Klientów.

 

Duża jakość naszych usług gwarantuje nam zadowolenie każdego Klienta oraz możliwość stworzenia różnorodnych wyrobów z różnorodnych materiałów. Nowoczesny oraz ciągle rozwijający się nasz park maszynowy to jedna z zalet naszej firmy.

Wykonywane w pracowni produkty są realizowane na nowoczesnych ploterach frezujących, ploterach tnących wiązką lasera, ploterach drukujących, giętarkach do materiałów termo elastycznych. Posiadamy również szlifierki, jak i polerki do zachowania estetyczności i zadbania by nasze produkty dla naszych Klientów spełniały ich oczekiwania.

 

Oferujemy reklamy podświetlane lub nie, w formie płaskiej lub przestrzennej 3D, jak również staramy się doradzić naszym Klientom jak powinna być wykonana ich reklama by przyciągała uwagę. Mamy indywidualne podejście do każdego zamówienia, staramy się zrozumieć oczekiwania naszych zleceniodawców by realizacja przebiegła pomyślnie oraz szybko i bez wątpliwości.

 

Nasza umiejętność słuchania klientów gwarantuje Państwu zawsze optymalnie dobrane rozwiązania względem potrzeb produktu.

Zamówiliśmy u Państwa regały ze sklejki i otrzymaliśmy zamówienie zgodnie z terminem. Regały zostały wykonane estetycznie, szybko i bardzo porządnie. Nadruk Naszego logo został wykonany na regałach bardzo dokładnie z zachowaniem kolorów rzeczywistych . Kadra pracownicza bardzo miła więc kontakt podczas współpracy był na najwyższym poziomie. Polecam!

Werka dla zdrowia

Wykonali dla nas Państwo lakierowanie i renowację instrumentów muzycznych oraz dorabianie zepsutych części drewnianych. Pragnę zauważyć, że usługa została wykonana na naprawdę wysokim poziomie. Nasza firma jest jak najbardziej zadowolona z oferowanych przez Państwa usług. Na pewno będziemy wracać z kolejnymi projektami. Polecam!

Piano Rolf

Zamówiliśmy u Państwa bar drukowany podświetlany w skomplikowanym projekcie, który Państwa firma dla nas wykonała. Bar spełniał wszystkie nasze oczekiwania, był starannie wykonany z dbałością o każdy szczegół. Wpasował się idealnie w nasze wymagania dlatego z całego serca polecamy usługi tej firmy.

Zajazd Świder

Niedawno złożyłem zamówienie na podkładki do wędzarni. Produkt jak najbardziej spełniał moje oczekiwania, były dokładnie i precyzyjnie wykonane. Kontakt z właścicielem również na wysokim poziomie, nie było żadnych problemów podczas współpracy. Z czystym sumieniem polecam serdecznie jako wiarygodnego, uczciwego i rzetelnego partnera. Pozdrawiam.

FASANiO

Firma „POS system” wykonywała dla nas elementy ekspozycyjne z plexi , gięte na buty oraz odzież. Jak najbardziej jesteśmy zadowoleni z produktów jakie otrzymaliśmy w wyniku Naszej współpracy. Chętnie będziemy kontynuować współpracę z ta firmą. Polecam!

GoodStyle Kolbuszowa

Witam. Firma wykonała dla nas ekspozytory malowane pod ledy. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy oraz z ekspozytorów jakie otrzymaliśmy w etapie końcowym. Cieszymy się, że zostały spełnione wszystkie nasze oczekiwania. Widać dbałość o zachowanie wysokich standardów wykonanych ekspozytorów.

HAFELE

Elementy ze sklejki jakie zostały wykonane na moje zamówienie spełniły wszystkie moje oczekiwania. Były dokładnie wykonane oraz termin realizacji był szybki. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Elementy dekoracyjne do przedszkola

„POS system” jest firmą naprawdę godną polecenia. Posiadają godnych zaufania pracowników, będących w stanie spełnić oczekiwania Klienta. Stanowisko na targii, które dla nas zrealizowali było naprawdę porządnie wykonane . Polecam firmę „POS System” jako uczciwego kontrahenta oraz rzetelnego partnera w biznesie.

Luxury Pro