Frezowanie CNC – poznaj bliżej jedną z metod naszej pracy

Na rynku coraz więcej firm wykorzystuje w swoich produkcjach nowoczesne formy obróbki materiału, jendnak nie ma co ukrywać, że największą sławą cieszy się metoda frezowania CNC. Jest to forma, która jest bardzo uniwersalna przede wszystkim dlatego że stosuje się ją do obróbki różnych surowców takich jak:

-plexi,

-MDF,

-OSB,

-dibond itp.

Co to jest frezowanie CNC ?

Frezowanie CNC polega na metodzie obróbki skrawania, która ma na celu otrzymać produkt o określonych właściwościach jak, np. kształt, wymiar oraz powierzchnia. Jest to bardzo precyzyjny proces wykonania, który pozwala na powtarzalność elementów.

Aby otrzymać dany produkt najpierw trzeba go zaprojektować za pomocą specjalnych programów, które są do tego przeznaczone. Następnie materiał, który będziemy poddawać obróbce umieszczamy na maszynie, gdzie jest nieruchomy, a frez wykonujący ruchy obrotowe nadaje naszym elementom odpowiednie parametry. W efekcie końcowym otrzymujemy  gotowy element zgodny z projektem.

Dlaczego akurat My ?

Nasza firma wywodzi się z branży stolarskiej, a metody obróbki drewna nie są nam obce. Od lat zdobywamy doświadczenie co skutkuje owocnymi współpracami.

Nasza pracownia zapewnia wysoką jakość wykonania z której nawet najbardziej wymagający Klient będzie zadowolony.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i z jak największym zaangażowaniem, staramy się doradzać jak najlepsze rozwiązania oraz spełniamy życzenia naszych Klientów. Zamówienia na dużą skalę oraz współprace długo terminowe nie są nam straszne.

Zapraszamy do kontaktu!