CENNIK

Wycena produktów

W naszej ofercie oczywiście znajduje się również indywidualna wycena produktów.

Po otrzymaniu oferty do wyceny nasi wykwalifikowani pracownicy w ciągu 3 dni roboczych postarają się dostarczyć Państwu najlepszą i najkorzystniejszą dla Państwa wycenę.

Aby wycena przebiegła jak najszybciej prosimy Państwa o dostarczenie projektu (jeżeli takiego Państwo nie posiadają prosimy o podanie wszystkich potrzebnych informacji aby nasi pracownicy mogli stworzyć dla Państwa projekt) oraz informacji takich jak:

- usługa, która Państwa interesuje,
- cięcie, grawerowanie- materiał oraz jego grubość,
- nadruk UV- na jakim materiale, jakie wymiary.

Cennik cięcia laserem CO2

CENNIK CIĘCIA LASEREM CO2

 (powierzchnia 1400 x 900 mm)

Materiały: sklejka, plexa, laminaty grawerskie, korka, skóry, filcu, tekstyli,mdf-u ,drewna

* do kalkulacji należy dołożyć 20 zł - ustawienie maszyny

* minimalna kwota za usługę to 70 zł. netto , jak z wyceny wynika kwota 40 zł  to jest zaokrąglana do kwoty 70 zł.

* ceny nie zawierają kosztów materiału

* zlecenie na szybko, TERMIN EKSPRESOWY do 24h + 50 % do ceny z tabeli

* obróbka materiałów LUB Cięcie innych grubości nie zawartych w cenniku kalkulowana jest indywidualnie

* jeżeli pliki wymagają poprawek cena usługi to 60 zł netto za godzinę pracy grafika

* przy zleceniach dużych oraz stałych wszelkie poprawki oraz terminy ekspresowe są wliczone w ceny kalkulacji  

* do podanych cen należy doliczyć 23% podatku VAT.

Jak przygotować projekt?

Projekt należy podesłać nam w skali 1:1 opisując go prostokątem o przestrzeni naszego pola roboczego maszyny 1400 mm x 900 mm .  Czcionki oraz inne obiekty do cięcia należy zamienić na linie wektorowe bez tła , linią włosową koloru czerwonego, elementy grawerowane powinny posiadać tło koloru czarnego . Pliki należy przesłać na adres meilowy:-biuro@possystem24.pl. w formacie wektorowym: cdr, eps, ai, pdf,DXF .

Termin realizacji zlecenia

Zależny jest od : rodzaju materiału , skomplikowania projektu , aktualnych możliwości produkcyjnych . Średnio jest to do 3 - 5 dni roboczych , Przy dużych zleceniach termin jest ustalany z klientem .

UWAGA! w przypadku materiału dostarczonego do zlecenia zastrzegamy sobie prawo do wykorzystania niewielkiego kawałka materiału celem przeprowadzenia niezbędnych prób.

 

Podane ceny mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Dokładne przeliczenia przedstawiamy drogą meilową bądź telefoniczną na podstawie indywidualnych zapytań.

“The smoothest, most straightforward way to get everything you ever imagined.”

Cups of coffee
Urna nec tincidunt praesent semper feugiat nibh sed.
Happy customers
Urna nec tincidunt praesent semper feugiat nibh sed.
Projects Finished
Urna nec tincidunt praesent semper feugiat nibh sed.
New Solutions
Urna nec tincidunt praesent semper feugiat nibh sed.

Zamówiliśmy u Państwa regały ze sklejki i otrzymaliśmy zamówienie zgodnie z terminem. Regały zostały wykonane estetycznie, szybko i bardzo porządnie. Nadruk Naszego logo został wykonany na regałach bardzo dokładnie z zachowaniem kolorów rzeczywistych . Kadra pracownicza bardzo miła więc kontakt podczas współpracy był na najwyższym poziomie. Polecam!

Werka dla zdrowia

Wykonali dla nas Państwo lakierowanie i renowację instrumentów muzycznych oraz dorabianie zepsutych części drewnianych. Pragnę zauważyć, że usługa została wykonana na naprawdę wysokim poziomie. Nasza firma jest jak najbardziej zadowolona z oferowanych przez Państwa usług. Na pewno będziemy wracać z kolejnymi projektami. Polecam!

Piano Rolf

Zamówiliśmy u Państwa bar drukowany podświetlany w skomplikowanym projekcie, który Państwa firma dla nas wykonała. Bar spełniał wszystkie nasze oczekiwania, był starannie wykonany z dbałością o każdy szczegół. Wpasował się idealnie w nasze wymagania dlatego z całego serca polecamy usługi tej firmy.

Zajazd Świder

Niedawno złożyłem zamówienie na podkładki do wędzarni. Produkt jak najbardziej spełniał moje oczekiwania, były dokładnie i precyzyjnie wykonane. Kontakt z właścicielem również na wysokim poziomie, nie było żadnych problemów podczas współpracy. Z czystym sumieniem polecam serdecznie jako wiarygodnego, uczciwego i rzetelnego partnera. Pozdrawiam.

FASANiO

Firma „POS system” wykonywała dla nas elementy ekspozycyjne z plexi , gięte na buty oraz odzież. Jak najbardziej jesteśmy zadowoleni z produktów jakie otrzymaliśmy w wyniku Naszej współpracy. Chętnie będziemy kontynuować współpracę z ta firmą. Polecam!

GoodStyle Kolbuszowa

Witam. Firma wykonała dla nas ekspozytory malowane pod ledy. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy oraz z ekspozytorów jakie otrzymaliśmy w etapie końcowym. Cieszymy się, że zostały spełnione wszystkie nasze oczekiwania. Widać dbałość o zachowanie wysokich standardów wykonanych ekspozytorów.

HAFELE

Elementy ze sklejki jakie zostały wykonane na moje zamówienie spełniły wszystkie moje oczekiwania. Były dokładnie wykonane oraz termin realizacji był szybki. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Elementy dekoracyjne do przedszkola

„POS system” jest firmą naprawdę godną polecenia. Posiadają godnych zaufania pracowników, będących w stanie spełnić oczekiwania Klienta. Stanowisko na targii, które dla nas zrealizowali było naprawdę porządnie wykonane . Polecam firmę „POS System” jako uczciwego kontrahenta oraz rzetelnego partnera w biznesie.

Luxury Pro